ТОВ МеталБудАльянс

Вітрина

Про компанію

Компанія «МеталБудАльянс» - металопрокат та будівні матеріали

Вибір надійного та відповідального постачальника металопрокату є відповідальним завданням для будівельних та виробничих компаній, бюджетних організацій, заводів та просто приватних осіб. ТОВ «МеталБудАльянс» пропонує купити металопрокат високої якості за найкращою вартістю.

Нам довіряють багато клієнтів, адже наша фірма є відповідальним постачальником продукції в Україні, починаючи з 2013 року, а також офіційним дистриб'ютором компанії виробника.

Крім низької ціни та відмінної якості товарів ми пропонуємо великий асортимент виробів, який здатний задовольнити запити багатьох замовників. Широкий вибір дозволяє придбати всі необхідні товари в одному місці, тим самим заощадити дорогоцінний час

Особливості асортименту металопрокату

На нашому сайті можна вибрати та купити металопрокат різного виду та призначення, виготовлений з різних металів та сплавів. За рахунок технології прокочування вироби можуть набувати різної форми та ділитися на наступні групи:

  • листовий прокат у вигляді холоднокатаних та гарячекатаних листів, як тонких, так і досить товстих;
  • сортовий металопрокат, який може бути фасонним у вигляді швелерів, куточків або інших форм, а також простим – квадратної, круглої або іншої форми;
  • труби електрозварні, безшовні холодно- та гарячекатані.

По виду металу продукція ділиться на два типи. Кольоровий металопрокат представлений заготовками із міді, латуні, бронзи, свинцю, алюмінію. Чорний металопрокат – це продукція зі сталі та чавуну, яка відрізняється надійністю та довговічністю. Крім цього в нашому каталозі ви знайдете кладочні, арматурні та дорожні сітки, сталевий дріт, залізобетонні вироби, а також дорожні огорожі та деталі до них.

Як придбати товар на нашому сайті

Щоб купити металопрокат, достатньо визначитися з вибором та здійснити замовлення у телефонному режимі. Ми гарантуємо високу якість продукції, що підтверджують відповідні сертифікати.

Товар відпускається лише за 100% передоплатою, рахунок-фактура надсилається замовнику після оформлення покупки. Постійним клієнтам надаються знижки. Наші спеціалісти завжди готові надати кваліфіковану допомогу кожному клієнту.

Доставка здійснюється у всі регіони України зручною для Вас транспортною компанією, а великогабаритні та великотоннажні вантажі відправляються окремим транспортом, наданим відділом логістики.